Samtec IDSS-16-D-05.00-G
Cable Assembly 0.127m 28AWG 2.54mm 16 to 16 POS IDCConnector to IDCConnector F-F Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec IDSS-16-D-05.00-G.
Newark
Datasheet2 páginas8 anos atrás
Datasheet2 páginas11 anos atrás
Sager Electronics
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+151%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.304m 30AWG IDC Connector 10 POS F IDT Automotive Bulk
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descrições
Descrições de Samtec IDSS-16-D-05.00-G fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Assy, 16P Idc Rcpt-Rcpt, 127Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec IDSS-16-D-05.00-G .
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Ways, 5 , 127 mm, 2.54 mm, IDSS