Samtec FFSD-15-D-15.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.381m 30AWG 30 POS IDC Connector to 30 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-15-D-15.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Newark
Electro Sonic
Farnell
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-15-D-15.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 30 Conductor, 15", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:30Positions; Cable Length - Imperial:15"; Cable Length - Metric:381Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-15-D-15.00-01-N