Samtec FCF8-20-01-L-14.00-S
Rectangular Cable Assemblies 0.80 mm High-Speed Cost-Effective Micro Coax Cable Assembly
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FCF8-20-01-L-14.00-S.
Samtec
Technical Drawing2 páginas7 anos atrás
Datasheet1 páginas7 anos atrás
JRH Electronics
Sager Electronics
Farnell
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Descrições
Descrições de Samtec FCF8-20-01-L-14.00-S fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Assembly Micro Discrete Coax Cable 3.556m 38AWG 20POS High Speed Connector to 20POS High Speed Connector PL-PL Tube
RF COAX, MICRO 20POS PLUG, 355.6MM;
0.80mm High-Sp Cost E Micro CoaxCbl Asy