Samsung Electro-Mechanics CL10B102JA8NNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet3 páginas10 anos atrás
Arrow Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
16V 1nF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 1nF X7R ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C102J5RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0603
Samsung Electro-MechanicsCL10B102KA8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 1000 pF, 25 V, ± 10%, X7R, 0603 [1608 Metric]
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125C Automotive T/R
Yageo GroupC0603C102K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Smd/Smt 50V 1000Pf X7R 0603 10%
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0603 5%
KYOCERA AVX06035C102J4T2A
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 5% Pad SMD 0603 125C Automotive T/R
25V 1nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B102KC8NNNC
100V 1nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B102KB8NNNC
50V 1nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descrições
Descrições de Samsung Electro-Mechanics CL10B102JA8NNNC fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
CAP CER 1000PF 25V X7R 0603