Samsung Electro-Mechanics CL31B224KBFNNNF
50V 220nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet36 páginas10 anos atrás
Future Electronics
Samsung SCT
Arrow Electronics
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-54.16%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Samsung Electro-Mechanics CL31B224KBFNNNF fornecidas pelos seus distribuidores.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 220nF, Surface Mount, 1206 inch
Samsung Electro-Mechanics
1206 (3216Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.22muF ±10% X7R
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R
CL31 Series 0.22 uF 50 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor