Renesas X9409WV24IZ-2.7
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 100muA 7.8mm
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Renesas X9409WV24IZ-2.7.
Integrated Device Technology
Datasheet19 páginas11 anos atrás
IHS
Newark
iiiC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2004-04-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2016-08-18
LTD Date2017-02-18
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
Quad 10K Digital Potentiometer 2-WIRE Serial Control Interface 64 Positions PDSO24
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 24-Pin TSSOP T/R
Quad Digitally Controlled Potentiometers | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24TSSOP
Digital Potentiometer (POT), Dual 64-Tap, with 2-wire Interface 10 kΩ
Digital Potentiometer (POT), Quad 64-Tap, with SPI Interface 10 kΩ
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 20-Pin TSSOP T/R
Descrições
Descrições de Renesas X9409WV24IZ-2.7 fornecidas pelos seus distribuidores.
30ppm/¡æ 10K¦¸ 64 4 2.7V Non-Volatile 5.5V I2C Potentiometer TSSOP-24 7.8mm*4.4mm*900¦Ìm
Digital Potentiometer 64POS 10KOhm Quad 24-Pin TSSOP
Low Noise/Low Power/2-Wire Bus Quad Digitally Controlled Potentiometers (XDCP™)
Digital Potentiometer, 4 Func, 10000ohm, 2-wire Serial Control Interface, 64 Positions, CMOS, PDSO24