Ralec RTT061470FTP
250mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 147Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ralec RTT061470FTP.
IHS
Datasheet11 páginas2 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de Ralec RTT061470FTP fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 147ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
147¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206