Piher PT10MV10-503A2020
Potentiometer, Carbon Film, 0.15W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 300ppm/Cel
Preço e estoque
Peças relacionadas
Trimmer Potentiometers 50Kohms 10mm Rnd Side adj
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 50 K
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 50000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
±20% 200mW 50kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Descrições
Descrições de Piher PT10MV10-503A2020 fornecidas pelos seus distribuidores.
Trimmer Potentiometers 50Kohms 10mm Rnd Top adj
RES POT 50KOhm 20% 3/20W 10mm Thru-Hole
TRIMMER 50K OHM 0.15W PC PIN TOP