Panduit S100X150VAM
MP Cassette Self-Laminating Label Vinyl 1.00 W x 1.50 H .50 Print On Area Clear/White
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit S100X150VAM.
Master Electronics
Datasheet4 páginas6 anos atrás
Tendência de 3 meses:
-20.04%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2025-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrições
Descrições de Panduit S100X150VAM fornecidas pelos seus distribuidores.
Panduit Sales Corp Mp Cassette Self-Laminating Label Viny
Printers MP Cassette, Self-Laminating Label, Viny
Cable Markers Printable Vinyl White Piece
MP CASS SELF-LAMINATING LBL VINY PK5
MP CASSETTE, SELF-LAMINATING LAB
LABEL CASSETTE, VINYL, 25.4MM X 38.1MM; Tape Width:25.4mm; Tape Material:Vinyl; For Use With:Panduit MP300 Printer; Product Range:-; Legend:Blank (No Legend); Legend Colour:Black; Marker Colour:White; Marker Material:Vinyl RoHS Compliant: Yes