Panduit LWC38-A-D14
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.6mm
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit LWC38-A-D14.
Electro Sonic
Datasheet1 páginas25 anos atrás
Sager Electronics
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+30.97%
Peças relacionadas
Latching Wire Clip 1.00 in. W x 1.00 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon Gray 0.38 in. OD Cable
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 6.4mm
Winged 0.380" (9.65mm) Cable Clip Wire Saddle on Base Gray Arrowhead
Descrições
Descrições de Panduit LWC38-A-D14 fornecidas pelos seus distribuidores.
Panduit LWC38-A-D14 Latching Wire Clip, Nylon 6.6, Rubber Adh, .38" Dia, Gray, 500Pcs
Adhesive backed latching wire clip .38 (9.7mm) bundle gray bulk package.
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Gray. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond. Large mounting base for high bond strength.