Panduit HSTTV75-Q
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 19.1 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, BLACK
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit HSTTV75-Q.
IHS
Datasheet1 páginas10 anos atrás
Cadeia de suprimentos
Country of OriginKorea Republic of
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
PanduitHSTT75-Q
Thin wall heat shrink on 25 foot reel .75 (19.0mm) diameter black cross-linked polyolefin.
Heat Shrink Tubing, AMS-DTL-23053/5, 2:1, 0.75 , 19.1 mm, Black, 3.9 ft, 1.2 m
PanduitHSTT38-Q
Thin wall heat shrink on 25 foot reel .38 (9.5mm) diameter black cross-linked polyolefin.
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)
Alpha WireF2213/4 BK105
Fit Shrink Tubing Black 5X4 Feet Irradiated Polyolefin 3/4" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
TE ConnectivityNT-MIL-3/4-0-SP
NT-MIL-3/4-0-SP :single-wall heat-shrink 3/4in tubing; 1.75:1 ratio; BLK; 100FT SP
Descrições
Descrições de Panduit HSTTV75-Q fornecidas pelos seus distribuidores.
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.75 in.; 25 ft. long; Black
Heat Shrink Tubing and Sleeves H/S Thin VW-1 .75 (19.0mm) Dia