Panduit HCMP06B12-M20
Cable Accessories Harness Clip with Push Mount Anchor Nylon 6/6 Black
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit HCMP06B12-M20.
Sager Electronics
Datasheet1 páginas16 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-10.97%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginGermany
Peças relacionadas
Panduit PWMS-H25-M0 Cable Tie Push Mount, Standard, 0.71"x0.37", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
Cable Clamps and Clips Harness Clip Push Mount Nylon 6/6 Black Automotive
PanduitCCS25-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .25 (6.4mm) bundle white standard package.
Descrições
Descrições de Panduit HCMP06B12-M20 fornecidas pelos seus distribuidores.
Panduit HCMP06B12-M20 Outdoor Harness Clips, Winged Push Barb, Nylon 6.6, Black, 1000Pcs
Cable Management, Harness Clip Nylon 6/6 Black Push Mount 12mm
Cable Clamps and Clips Harness Clip Push Mount Nylon 6.6 Black
Wire Marker Products HARNESS CLIP MOUNT
Harness clip winged push barb mount vertical .24 - .47 (5.9mm - 12.5mm) bundle range black bulk package.
Cable Mounting & Accessories HARNESS CLIP MOUNT
Panduit Sales Corp Hrnessclpwngdpshmnt24in-47inBlPk1000
Wire Clip Push Barb Black Nylon 6.6
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
HCMP06B12-M20 Harness Clip, Black, PA 6.
Harness Clip Winged Push Mount, Ver, .24
0.47 in Bundle Dia., Black, 1000 PK