Panduit CCH69-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 17.5 mm, PA, natural, (L x W x H) 19.1 x 12.7 x 20.1 mm, CCH69-S10-C
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit CCH69-S10-C.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 páginas20 anos atrás
Datasheet1 páginas14 anos atrás
Electro Sonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.00%
Peças relacionadas
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
Descrições
Descrições de Panduit CCH69-S10-C fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .69 (17.5mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.69 in Bundle Dia., Natural, 1.145 in L, 100 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.