Panduit CCH31-S10-M
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .31 (7.9mm) bundle white bulk package.
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit CCH31-S10-M.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 páginas20 anos atrás
Master Electronics
Mouser
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-3.83%
Peças relacionadas
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Descrições
Descrições de Panduit CCH31-S10-M fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Natural, 0.705 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. White. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).