Panduit ACC38-AT-M
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 9.7mm Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit ACC38-AT-M.
JRH Electronics
Datasheet8 páginas27 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-26.13%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUS
Introduction Date2025-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Peças relacionadas
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 9.7mm
PanduitACC38-A-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 1 in L, 1000 PK
PanduitLWC25-A-D
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 6.4mm
Descrições
Descrições de Panduit ACC38-AT-M fornecidas pelos seus distribuidores.
Cord Clip, Hi Temp Adh., .38" (9.7Mm) Bu Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC38-AT-M
Cable Clip, Natural, Nylon 6/6, 0.5 lb. Strength, 1000 PK
Adhesive backed cord clip high temp .38 (9.7mm) bundle natural bulk package.
Panduit Sales Corp CordclipHitempadh38inBdlNatPk1000
Panduit ADH CORD CLIPS, ACRYLIC
CBL CLIP C-TYPE PAIRED STRIP ADH
Cord Clip. High Temperature Adhesive, 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Natural. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon.