Panduit ACC19-AT-C0
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit ACC19-AT-C0.
Sager Electronics
Datasheet1 páginas16 anos atrás
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-40.03%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUS
Peças relacionadas
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Adh. .19 ( 4.8mm) Bundle BL
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
Descrições
Descrições de Panduit ACC19-AT-C0 fornecidas pelos seus distribuidores.
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Hi Temp Ad h. .19 (4.8mm)
Cable Clamps and Clips Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
Cable Clip, Black, Nylon 6/6, 0.2 lb. Strength, 100 PK
Adhesive backed cord clip high temp .19 (4.8mm) bundle weather resistant black standard package.
Panduit Sales Corp CordclipHitmpadh19inBdlWrblPk100
CORDCLIP,HITMPADH,.19"BDL,WRBL,PK100 ROHS COMPLIANT: YES
CORD CLIP, HI TEMP ADH., .19" (4.8MM) BU
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.