Panduit ABM112-AT-C0
Cable Tie Mount, Adhesive, Screw, 3.7 mm, Black, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), 28.6 mm, 28.6 mm
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panduit ABM112-AT-C0.
Electro Sonic
Datasheet2 páginas14 anos atrás
Sager Electronics
Master Electronics
Mouser
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+27.58%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUS
Peças relacionadas
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitFCM1-A-T14
Panduit FCM1-A-T14 Latching Flat Cable Mount, Adhesive, Nylon 6.6, 1"x1.21", Gray, 200Pc
PanduitACC62-A-C
Wire Marker Products CORD CLIP,ADH,0.62 BUNDLE,NAT
Descrições
Descrições de Panduit ABM112-AT-C0 fornecidas pelos seus distribuidores.
Panduit ABM112-AT-C0 Cable Tie Mount, 4-Way, Nylon 6.6, Adhesive Back, 1.12"x1.12", Blk, 100Pcs
PANDUIT ABM112-AT-C0 CABLE TIE MOUNT, ADH, 1.12", W,100/PACK,ROHS, PK 100
Cable Accessories Adhesive Backed Cable Tie Mount Nylon 6.6 Black
Panduit Cable Tie Mount, Hi Temp Adh., 1.12"x1.1 4-Way adhesive backed cable tie mount, high temp, 1.12"x1.12" (28.5mm x 28.5mm), nylon 6.6, weather resistant, black, standard package.
CABLE TIE MOUNT, NYLON 6.6, 28.6MM, BLK; Mount Fixing Type: Adhesive, Screw; Mounting Hole Dia: 3.7mm; Mount Colour: Black; Mount Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Length: 28.6mm; Width: 28.6mm; Height: 4.1mm; Product Range:
The 4-way adhesive backed cable tie mount in black is mounted with acrylic adhesive tape. It is 1.12 long x 1.12 wide (28.6 x 28.6 mm) and made of weather-resistant nylon 6.6 which increases mechanical strength heat and wear resistance and stiffness.
Cable Tie Mount, High Temperature Adhesive, 1.12 Inches x 1.12 Inches (28.5 mm x 28.5 mm). Superior adhesive for long term reliability. 2-up mount configuration speeds liner removal and installation. Four-way cable tie entry for easy orientation of wires and cables. Adhesive backing allows routing of wires and cables where mounting holes cannot be drilled. Use with Panduit cable ties for a complete wire routing solution. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Use with Miniature through Standard Cable Ties. Color is Black.