Panasonic ETQP5M4R7YFM
Power Choke Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 8A 0.0225Ohm DCR Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ETQP5M4R7YFM.
Newark
Master Electronics
TME
Panasonic SCT
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-12-29
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 3.4A 0.074Ohm DCR Automotive T/R
FIXED IND 4.7UH 3.1A 102.8 MOHM
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 4A 0.022Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL08TB4R7M
Ind Power 4.7uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 3A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08NB4R7M
Ind Power 4.7uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 3A RDL Bulk
Inductor Power Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 2.6A 42mOhm DCR T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ETQP5M4R7YFM fornecidas pelos seus distribuidores.
6.3A 4.7uH Integrated molded inductor ±20% 13.1A SMD,7.5x7mm Power Inductors ROHS
WIREWOUND SMD INDUCTOR W/ METAL COMPOSITE CORE,4.7 UH +/-20% 8A IDC
ETQ Series 4.7 uH 6.3 A 20.4 mO Unshielded Automotive Power Choke Coil Inductor
Power Inductor, 4.7Uh, Shielded, 13.1A; Inductance:4.7Μh; Rms Current (Irms):8A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):13.1A; Product Range:Pcc-M0754M Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.0225Ohmrohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M4R7YFM