Panasonic ETQP5M3R3YFC
Power Inductor (SMD), 3.3 H, 13.1 A, Wirewound, 22.7 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ETQP5M3R3YFC.
Future Electronics
Datasheet13 páginas8 anos atrás
Datasheet0 páginashá 0 anos
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 18A 0.0066Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 15A 0.0092Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ETQP5M3R3YFC fornecidas pelos seus distribuidores.
13.1A 3.3uH Integrated molded inductor ±20% 22.7A SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 4239
ETQ Series 3.3 uH 13.1 A 7.9 mO Unshielded Automotive Power Choke Coil Inductor
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 22.7A; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):15.7A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):22.7A; Product Range:Pcc-M1054M Series; Inductor Case/Package:-; Product Length:10.7Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M3R3YFC