Panasonic ETQP5M220YFK
Power Choke Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Metal 4.8A 0.07Ohm DCR Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ETQP5M220YFK.
Newark
JRH Electronics
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-86.81%
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
Introduction Date2009-12-29
Peças relacionadas
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.95A 100mOhm DCR Automotive Blister T/R
Inductor Power Bobbin Core 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.23Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 1.4A 0.125Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
Wurth Elektronik7447462220
FIXED IND 22UH 1.8A 130 MOHM TH
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 0.266Ohm DCR 2220 T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ETQP5M220YFK fornecidas pelos seus distribuidores.
WIREWOUND SMD INDUCTOR W/ METAL CORE,22 UH +/-20% WIREWOUND 4.8A IDC
4.1A 22uH Integrated molded inductor ±20% 6.9A SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 3331
Power Inductor, 22Uh, Shielded, 6.9A; Inductance:22Μh; Rms Current (Irms):4.8A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):6.9A; Product Range:Pcc-M0854M Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.07Ohm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M220YFK