Panasonic ERJPA3F1052V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 10.5k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJPA3F1052V.
Electro Sonic
Datasheet8 páginas11 anos atrás
Newark
Burklin Elektronik
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-04-11
Peças relacionadas
Res Thick Film 0603 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRGH0603F10K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.2W, 10000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 10 kΩ, 0.33 W, ±1 %, CRCW060310K0FKEAHP
PanasonicERJ-PA3F9761V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 9.76k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-PA3F1132V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 11.3k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 9.53 kΩ, 0.25 W, ±1 %, ERJPA3F9531V
Descrições
Descrições de Panasonic ERJPA3F1052V fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 10500 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 10500ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.25W 1/4W 10.5kOhm ±100ppm/C
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-PA3F1052V
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 10.5KOHM
RES SMD 10.5K OHM 1% 1/3W 0603
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 10K5