Panasonic ERJ8ENF6200V
Res Thick Film 1206 620 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ8ENF6200V.
Future Electronics
element14 APAC
JRH Electronics
Burklin Elektronik
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
Peças relacionadas
Res Thick Film 1206 620 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC1206FR-07620RL
Res Thick Film 1206 620 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206FR-07620RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 620ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ8ENF5600V
Res Thick Film 1206 560 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ8ENF6200V fornecidas pelos seus distribuidores.
RES, THICK FILM, 620R, 250mW, 1%, 1206RES, THICK FILM, 620R, 250mW, 1%, 1206
ERJ Series 1206 0.25 W 620 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 620Ohm ±100ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 620 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ8ENF6200V - General Purpose Chip Resistors
Res, Thick Film, 620R, 1%, 0.25W, 1206; Resistance:620Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-8ENF6200V