Panasonic ERJ-A1BF3R0U
Res Thick Film 1225 3 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-A1BF3R0U.
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-15
Peças relacionadas
PanasonicERJ-1TRQF3R0U
Res Thick Film 2512 3 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 3.01 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ1TRQF3R3U
Res Thick Film 2512 3.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TRQF2R7U
Res Thick Film 2512 2.7 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-A1BF3R0U fornecidas pelos seus distribuidores.
ERJ FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225Convex Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3Ohm 1.33W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 3ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RES, THICK FILM, 3R, 1%, 1.33W, 2512 WIDE
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
Panasonic ERJA1BF3R0U - Current Sensing Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 3Ohm, 1%, 2512; Resistance:3Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1.33W; Resistor Case/Package:2512 Wide; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:Erj-A1 Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-A1BF3R0U