Panasonic ERJ-6GEYJ514V
Res Thick Film 0805 510K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-6GEYJ514V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+12.84%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
Baixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Peças relacionadas
Res Thick Film 0805 510K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 510K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 470K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 560K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-6GEYJ514V fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 510kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 510 kΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ514V
Resistor;Thick Film;Res 510 Kilohms;Pwr-Rtg 0.125 W;Tol 5%;SMT;0805;Cut Tape
510 kOhms 5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 510000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 510kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 510000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ514V - General Purpose Chip Resistors
RES, 510K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 510kohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor ; Available until stocks are exhausted Alternative available
Resistor, Thick Film, 0805, 510Kohm, 5%, 125Mw, Full Reel; Resistance:510Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6GEYJ514V.