Panasonic ERJ-6GEYJ245V
Res Thick Film 0805 2.4M Ohm 5% 0.125W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-6GEYJ245V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
Master Electronics
element14 APAC
TME
Burklin Elektronik
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+58.60%
Peças relacionadas
Res Thick Film 0805 2.4M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805JR-072M4L
Res Thick Film 0805 2.4M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 2.4M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 2.4e+06ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 2200000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-072M2L
RC FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 2.2MOhm 0.125W 1/8W
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-6GEYJ245V fornecidas pelos seus distribuidores.
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 2.4 MΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ245V
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 2.4Mohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 2400000ohm, 150V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0805
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 2.4MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Chip Resistor, 2400000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
RESISTOR 2.4M OHM 1/8W 5% 0805
RES, THICK FILM, 2M4, 5%, 0.125W, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 2.4MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ6GEYJ245V - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 2.4 Mohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ245V
RES, 2M4, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 2.4Mohm; Product Range: ERJ6E Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance To