Panasonic ERJ-6GEYJ134V
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.125W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-6GEYJ134V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
JRH Electronics
Farnell
Newark
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-19.04%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Peças relacionadas
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C SMD Automotive Paper T/R
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 120K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C SMD Automotive Paper T/R
Res Thick Film 0805 120K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 120000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-07130KL
Res Thick Film 0805 130K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-6GEYJ134V fornecidas pelos seus distribuidores.
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 130kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
0805 130K Ohms 5% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 130 kΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ134V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 130kOhm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 130000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 130000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ134V - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 130 Kohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ134V
RES, 130K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 130kohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor ; Available until stocks are exhausted Alternative available