Panasonic ERJ-14YJ3R9U
Res Thick Film 1210 3.9 Ohm 5% 0.5W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-14YJ3R9U.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
Newark
JRH Electronics
Farnell
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-2.25%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Peças relacionadas
PanasonicERJ-P14J3R6U
Res Thick Film 1210 3.6 Ohm 5% 0.5W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 3.9 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-073R9L
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.9Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-14YJ3R9U fornecidas pelos seus distribuidores.
ERJ Series 1210 3.9 Ohm 0.5 W ±5 % -100/+600 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
ERJ FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 3.9Ohm 0.5W 1/2W
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 3.9ohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 3.9ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Erj Series, 3.9 Ohm, 500 Mw, 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ14YJ3R9U
Panasonic ERJ14YJ3R9U - General Purpose Chip Resistors
RES, 3R9, 5%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 3.9ohm; Product Range: ERJ14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Toler