Panasonic ERJ-12ZYJ824U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 820Kohm, 7 inch reel
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-12ZYJ824U.
IHS
Datasheet7 páginas5 anos atrás
Panasonic
Master Electronics
element14 APAC
Burklin Elektronik
Peças relacionadas
Res Thick Film 2010 820K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2010JK-07820KL
Res Thick Film 2010 820K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010FK-07820KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 820kOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRC2010JK-07750KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 750kOhm 5% Emboss T/R
PanasonicERJ-12SF8203U
Res Thick Film 2010 820K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 750K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-12ZYJ824U fornecidas pelos seus distribuidores.
RES THICK FILM 820K OHM 3/4W 5% 2010 SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 820000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Chip Resistor, 820000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ12ZYJ824U - General Purpose Chip Resistors
RES, 820K, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 820kohm; Product Range: ERJ12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To