Panasonic ERJ-12ZYJ684U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 680 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ684U
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-12ZYJ684U.
IHS
Datasheet7 páginas5 anos atrás
Panasonic
Farnell
Master Electronics
Tendência de 3 meses:
Restocked
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 620000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-07680KL
Res Thick Film 2010 680K Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010JK-07620KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 620kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ12SF6803U
Res Thick Film 2010 680K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-07680KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12SF6193U
Res Thick Film 2010 619K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-12ZYJ684U fornecidas pelos seus distribuidores.
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 680Kohm,
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Chip Resistor, 680000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 2010 680Kohms 5% AEC-Q200
Panasonic ERJ12ZYJ684U - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 680 Kohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ684U
RES, 680K, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 680kohm; Product Range: ERJ12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To