Panasonic ERJ-12SF1800U
Res Thick Film 2010 180 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-12SF1800U.
IHS
Datasheet8 páginas5 anos atrás
Panasonic
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupRC2010FK-07180RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 180Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 178 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-07178RL
RC_L Series 2010 0.75 W 178 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 162ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 182 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 196 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJ-12SF1620U
Res Thick Film 2010 162 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF1870U
Res Thick Film 2010 187 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 196 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 182 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-12SF1800U fornecidas pelos seus distribuidores.
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 180ohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 180 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF1800U
Precision Thick Film Chip Resistor, 180 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RESISTOR THICK FILM, 180 OHM, 1%, 2010
Panasonic ERJ12SF1800U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 180ohms 1% AEC-Q200
RES, 180R, 1%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 180ohm; Product Range: ERJ12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol