Panasonic ELLATV100M
Ind Power Choke Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.3A Embossed Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ELLATV100M.
IHS
Datasheet4 páginas13 anos atrás
Newark
Electro Sonic
Panasonic SCT
DigiKey
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-01-16
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2019-09-25
LTD Date2020-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.8A 22.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0252Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.3A 0.026Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3.5A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 10uH 20% 100KHz Powdered Iron 4A 0.0785Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 4A T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ELLATV100M fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
V Series 10 uH ±20 % 3.3 A 23 mOhm Surface Mount Shielded Wirewound Inductor
FIXED IND 10UH 3.3A 23 MOHM SMD