Panasonic EEEHD0J682AM
Panasonic EEEHD0J682AM - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Production
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
TMEEEEHD0J682AM0125
9h
NewarkEEEHD0J682AM0500Tape & Reel
FarnellEEEHD0J682AM0500Tape & Reel
19h
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic EEEHD0J682AM.
IHS
Datasheet10 páginas10 anos atrás
Panasonic
TME
Panasonic SCT
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
Baixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2009-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de Panasonic EEEHD0J682AM fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1280mA 5000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors, 6.3V, 6800µF, -55¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Surface Mount, 6767
Cap, 6800Uf, 6.3V, Smd, Alu Elec; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:6800Μf; Voltage(Dc):6.3V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Hd(A) Series; Product Diameter:16Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEEHD0J682AM