Panasonic EEEHD0J331AP
Radial Can - SMD Aluminum Electrolytic Capacitor Hd-v 6.3V 330MUF ±20% 0.315DIA 8.00MM
NRND
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic EEEHD0J331AP.
Panasonic
Datasheet2 páginas10 anos atrás
JRH Electronics
Newark
Electro Sonic
TME
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2008-07-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicEEE-HC0J331P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HC 6.3V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-HA0J331AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEHA0J331P
330uF 6.3V 290mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Wurth Elektronik865060153007
WCAP-ASLL Aluminum Electrolytic Capacitors
Wurth Elektronik865230153006
WCAP-AS5H Aluminum Electrolytic Capacitors
Descrições
Descrições de Panasonic EEEHD0J331AP fornecidas pelos seus distribuidores.
Panasonic EEEHD0J331AP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, Radial Can - SMD, 330 F, 6.3 V, HD Series
Cap Aluminum Lytic 330uF 6.3V 20%( 8 X 10.2mm) SMD 230mA 5000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R
Cap Aluminum 330uF 6.3V 20% (8 X 10.2mm) SMD 230mA 5000 hr 105°C T/R
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitors, 6.3V, 330µF, -40¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 330UF 6.3V ELECT HD SMD
Capacitor Alum Elec, 330Uf, 6.3V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):6.3V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Hd Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-HD0J331AP