Panasonic ECA1HHG221B
Panasonic ECA1HHG221B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ECA1HHG221B.
Future Electronics
Datasheet5 páginas9 anos atrás
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date1998-03-24
Peças relacionadas
PanasonicECA1JHG221
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicECA-1JHG221B
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 63V 220muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEKMQ630ETD221MJ16S
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20%( 10 X 16mm) Radial 5mm 335mA 2000h 105C Ammo
United Chemi-ConEKMQ630ELL221MJ16S
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 335mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicECA-1VM221
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20%( 10 X 9mm) Radial 5mm 340mA 2000h 85C Ammo
Descrições
Descrições de Panasonic ECA1HHG221B fornecidas pelos seus distribuidores.
220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum 220uF 50V 20% (10 X 12.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 300mA 2000 hr 105°C Ammo Pack
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitors, 220uF, 50V, -55 to 105¡C
Panasonic SCT
Cap 220Uf 50Vdc 20% 10 X 12.5Mm Rdl 5Mm 300Ma 2000 Hr Rohs Compliant: Yes