Orion OA5920-12TB
172 mm x 150 mm x 51 mm Tube Axial Fan 115 VAC Ball Bearing 195CFM 55.2dBA Terminals
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Orion OA5920-12TB.
Future Electronics
Datasheet1 páginas10 anos atrás
Datasheet1 páginashá 0 anos
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+27.34%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2023-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
172 mm x 150 mm x 51 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 195CFM 55.2dBA Terminals
127 mm x 127 mm x 38 mm Tube Axial Fan 115 VAC Dual Ball Bearing 130CFM 46.1dBA Terminals
127 mm x 127 mm x 38 mm Tube Axial Fan 115 VAC Dual Ball Bearing 130CFM 46.1dBA 12" Wires
DC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 138CFM, 0.36H2O, Ball, Wire, Auto Restart
DC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 12VDC, 138CFM, 0.36H2O, Ball, Wire, Auto Restart
DC Fans Axial Fan, 120x120x38mm, 48VDC, 138CFM, 0.36H2O, Ball, Wire, Auto Restart
Descrições
Descrições de Orion OA5920-12TB fornecidas pelos seus distribuidores.
Orion Fans OA5920-12TB AC Fan, 115V/41W, 180CFM, 172x150x51mm, OA5920 Series
AC Fan Ball Bearing 120V 41W 50Hz/60Hz 3000RPM 180CFM 55dB Flange Mount
Axial Fan, Ball, 195Cfm, 55.2Db, 28W, 115V; Nominal Rated Voltage Ac:115V; Fan Frame Type:Rectangular With Rounded Ends; Fan Frame Size:172Mm; External Depth:51Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:195Cfm; Power Rating:28W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA5920-12TB