onsemi NCV8675DT33RKG
LDO Regulator, 350 mA, 45 V, 34 µA IQ, with Delay and Reset 3.3V
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para onsemi NCV8675DT33RKG.
Upverter
Datasheet17 páginas6 anos atrás
IHS
onsemi
SHENGYU ELECTRONICS
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2007-12-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2017-10-30
LTD Date2018-04-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
NCV4276C Series 5 V 400 mA SMT Fixed Low-Drop Voltage Regulator - DPAK-5
70dB(100Hz) 200¦ÌA Fixed 400mA 1 3.3V 4.5V 3.3V 45V 20mV 15mV DPAK-5 , 6.73mm*6.22mm*2.38mm
STMicroelectronicsL5300RPTTR
Fixed Positive LDO Regulator, 5V, 0.5V Dropout, BICMOS, PSSO4
Texas InstrumentsTPS7A6133QKVURQ1
Automotive 300-mA, off-battery (40-V), low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable
Texas InstrumentsTPS7A6050QKVURQ1
Automotive 300-mA, off-battery (40-V), low-IQ, low-dropout voltage regulator with power good
LDO Regulator Pos 5V 0.3A Automotive 5-Pin(4+Tab) TO-252 T/R / IC REG LDO 5V 0.3A TO252-5
Descrições
Descrições de onsemi NCV8675DT33RKG fornecidas pelos seus distribuidores.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.35A Automotive AEC-Q100 5-Pin(4+Tab) DPAK T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.5V Dropout, BIPolar, PSSO4
IC REG LINEAR 3.3V 350MA DPAK-5