onsemi NCV303LSN30T1G
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply CMOS Voltage Detector - TSOP-5
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para onsemi NCV303LSN30T1G.
IHS
Datasheet27 páginas4 anos atrás
Master Electronics
JRH Electronics
onsemi
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+11.25%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
EE Concierge
SímboloPegada
SnapEDA
Pegada
Baixar
Ultra Librarian
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Peças relacionadas
NCP302 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP300 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
Descrições
Descrições de onsemi NCV303LSN30T1G fornecidas pelos seus distribuidores.
Processor Supervisor 3V 1 Active Low/Open Drain Automotive AEC-Q100 5-Pin TSOP T/R
Voltage Detector Series with Programmable Delay - Auto Rated
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) NCV303 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3.0V supervisor 1.5V 3mm Adjustable/Selectable 1.3muA
V DETECTOR, 3VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 3V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins; De