onsemi NCL30060B3DR2G
LED DRVR Flyback/Buck 1-CH PWM 12.5V 1.6mA -40°C to 105°C 7-Pin SOIC T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para onsemi NCL30060B3DR2G.
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-08-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 days ago)
LTB Date2022-04-01
LTD Date2022-10-01
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 days ago)
Descrições
Descrições de onsemi NCL30060B3DR2G fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
LED Driver 1.8V/2.5V/3.3V/5V/9V/12V/15V/18V/24V 7-Pin SOIC T/R
LED DRIVER, BUCK, FLYBACK, 13.75V, SOIC7
LED Lighting Drivers LED DRIVER W/ HV START
IC LED DRIVER OFFL NO 3A 7SOIC
Tape & Reel (TR) Flyback Step-Down (Buck) Surface Mount ACTIVE (Last Updated: 6days ago) led driver 3A 30V -40C~105C TJ
NCL30060 - HIGH POWER FACTOR OFF
Led Driver, Buck, Flyback, 13.75V, Soic7; Device Topology:Buck, Flyback; Input Voltage Min:30V; Input Voltage Max:700V; Output Voltage Max:-; Output Current Max:3A; Switching Frequency:-; No. Of Outputs:1Outputs; Ic Mounting:Smd; Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCL30060B3DR2G