Omron Z-15HW24-B7-K
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Screw 15A 250VAC 250VDC 0.06N Screw Mount
Ficha de dados
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron Z-15HW24-B7-K.
Newark
Datasheet28 páginas10 anos atrás
Datasheet25 páginas21 anos atrás
Farnell
JRH Electronics
Arrow Electronics
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-16.41%
Peças relacionadas
HoneywellBZ-2RW863-A2
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 12.7mm, Screw Terminal, Panel Mount
HoneywellBZ-2RW822-A2
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever Screw 16A 600VAC 250VDC 372.85VA 1.67N Screw Mount
HoneywellBZ-2RQ1-A2
Switch, Large, Basic, Precision Snap Acting, SPDT, Bushing Mount, Screw Terminal
Descrições
Descrições de Omron Z-15HW24-B7-K fornecidas pelos seus distribuidores.
Basic switch, hinge lever, SPDT, high sensitive, screw terminal
Basic / Snap Action Switches Low force hinge levr 15A 6gf screw term
RELAY; E-MECH; POWER; SPDT; CUR-RTG 30A; CTRL-V 12DC; VOL-RTG 240/28AC/DC; PNL-MNT
Microswitch, Hinge Lever, Spdt 15A 250V; Microswitch Type:snap Action; Microswitch Actuator:hinge Lever; Contact Configuration:spdt; Switch Terminals:screw; Contact Current Max:15A; Contact Voltage Dc Nom:250Vdc Rohs Compliant: Yes