Omron XW5T-P2.5-1.2-1
Conn Terminal Block Feed Through 2.5mm2 1: 2 Wiring 1-Tier Dark Gray DIN Rail Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron XW5T-P2.5-1.2-1.
Electro Sonic
Datasheet24 páginas9 anos atrás
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+18.84%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Omron XW5T-P2.5-1.2-1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Conn Feed-Through Terminal Block F 3 POS Screw DIN Rail 24A
TERMINAL BLOCK, 3 POS, 1 LEVEL, 24A/800V ROHS COMPLIANT: YES
Multi conductor feed-through DIN rail terminal block with 3 push-in plus connection for mounting on TS 35, nominal cross section 2.5 mm², color gray