Omron XW5G-P2.5-1.1-1
Ground Din Rail Ter. + Push-in Plus Con. For Mounting on Ts 35, X-section 2.5 MM², Color Gr...
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron XW5G-P2.5-1.1-1.
IHS
Datasheet12 páginas10 anos atrás
Newark
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-7.19%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2016-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrições
Descrições de Omron XW5G-P2.5-1.1-1 fornecidas pelos seus distribuidores.
DIN Rail Terminal Blocks Grd TB PushIn 2.5mm 1:1 1tier
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XW5G-P2.5-1.1-1 DIN Rail Mount Terminal Block, Grounding, 2 Ways, 26 AWG, 12 AWG, 4 mm, Push InNew
XW5G-P2.5-1.1-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
Spring Mount for M8 Shielded S
Terminal Block, Din Rail, 2Pos, 12Awg; No. Of Positions:2Ways; Wire Size Awg Min:26Awg; Wire Size Awg Max:12Awg; Conductor Area Csa:4Mm2; Wire Connection Method:Push In; Rated Current:-; Rated Voltage:500V; No. Of Levels:1; Product Rohs Compliant: Yes |Omron XW5G-P2.5-1.1-1