Omron E5CS-RKJU-W AC100-240
Temperature Process Controller, Thermocouple Input, Relay Output, LCD Display, Plug In
Ficha de dados
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron E5CS-RKJU-W AC100-240.
Sager Electronics
Datasheet10 páginas24 anos atrás
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Descrições
Descrições de Omron E5CS-RKJU-W AC100-240 fornecidas pelos seus distribuidores.
Temperature Controller, TC, Relay out, 1/16 din
Temperature controller, 1/16DIN (48 x 48 mm), relay output, K-J input, Plug-in,Light-Gray color, 100 to 240 VAC
TEMPERATURE CONTROLLER E5CSRKJUWAC100240
TEMPERATURE CONTROLLER AC100-240
Omron PID, E5CS, 100 ¡ú 240 V ac, , 48 x 48mm
E5CSRKJUWAC100240, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V
Temperature Controller, 55¼C; Thermocouple Type:J, K, L; Operating Temperature Max:55°C; Operating Temperature Min:-10°C; Temperature Accuracy ±:1%; Output Voltage Max:250V; Output Voltage Min:-; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Omron Industrial Automation E5CSRKJUWAC100240