Omron D3V-11G4-1C25-K
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Roller Lever Quick Connect 11A 250VAC 250VDC Screw Mount
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron D3V-11G4-1C25-K.
IHS
Electro Sonic
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-2.89%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
OmronSSG-5T
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 5A 250VAC 250VDC 1.5N Screw Mount Quick Connect
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Quick Connect 5A 125VAC 14VDC 0.6N Screw Mount
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 5A 14VDC 1.8mm PANEL MOUNT
HoneywellV7-1A17D8-048
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Lever 5A 277VAC 74.57VA 0.45N Screw Mount Quick Connect
HoneywellV7-4A17D8
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 5A 277VAC 74.57VA 0.25N Screw Mount Quick Connect
HoneywellV7-1A27D8-207
Switch Snap Action N.O. SPST Roller Lever 5A 277VAC 74.57VA 0.84N Screw Mount Quick Connect
Descrições
Descrições de Omron D3V-11G4-1C25-K fornecidas pelos seus distribuidores.
IP67 Snap Action Limit Switch; Roller Lever; ; NO/NC; 500V
SWITCH, MINIATURE, SIMULATED ROLLER LEVER, SPDT, 1.96 N (MAX.), +125 DEG.C, D3V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V
MICRO SWITCH, ROLLER LEVER SPDT 11A 250V
MICRO SWITCH, ROLLER LEVER SPDT 11A 250V; MICRO SWITCH, ROLLER LEVER SPDT 11A 250V; Microswitch Type:Miniature; Actuator Style:Simulated Roller Lever; Operating Force Max:200gf; Contact Voltage AC Nom:250V; Contact Voltage DC Nom:250V; Contact Current Max:11A; Circuitry:SPDT