Omron A22R-TB-10M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 240VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A22R-TB-10M.
IHS
Datasheet33 páginas14 anos atrás
Electro Sonic
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-02-29
LTD Date2016-02-29
Peças relacionadas
Switch Actuators Non-lighted PB Yello w,1NC
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descrições
Descrições de Omron A22R-TB-10M fornecidas pelos seus distribuidores.
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V