Omron A16L-TAA-5-1
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RND 5V BL IP40 LED Illuminated
Preço e estoque
Peças relacionadas
NKK SwitchesUB216KKW016G-1JB
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Alternate, 5A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB16KKW016G
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Latched, 5A, 30VDC, 5 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB26KKW016G
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, SQUARE, SNAP-IN, SB BLUE LED, NO CAP,5A,125VAC, SOLDER
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT SQ 5V BLUE IP40 LED Illuminated
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RND 12V BL IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RND 5V BL IP65 Incd Lamp Illum
Descrições
Descrições de Omron A16L-TAA-5-1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Pushbutton; Illuminated; A16 Series; IP40 RND BLU ALT 5V SPDT
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V