Omron A165LTWM12D2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 12V WHT IP65 LED Illum
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A165LTWM12D2.
Electro Sonic
Datasheet28 páginas11 anos atrás
DigiKey
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
Switch, Pushbutton,DPDT, (On) Off,5A 125VAC,24V LED,Rectangular guard,White
Switch; Pushbutton; Illuminated; LED; 24V; Round Extended; White; Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V WHT IP40 Lamp Illum
Descrições
Descrições de Omron A165LTWM12D2 fornecidas pelos seus distribuidores.
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, RND WHT 12VDC LED DPDT
Il Pb Rnd Wht 12Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165LTWM12D2