Omron A165L-TRA-24-2
Pushbutton Switch, DPDT, Alternate, 3A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A165L-TRA-24-2.
IHS
Datasheet28 páginas20 anos atrás
DigiKey
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.33
Introduction Date2009-03-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
NKK SwitchesUB26KKW015C-CC
Pushbutton Switch, DPDT, On-on, Latched, 5A, 30VDC, 8 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB226KKW016CF-2B
Pushbutton Switch, DPDT, On-on, Alternate, 5A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB16KKW01N-C
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Momentary, 5A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Switch, Pushbutton;DPDT, On Off;5A 125VAC;24V LED;Rectangular guard;Red
Descrições
Descrições de Omron A165L-TRA-24-2 fornecidas pelos seus distribuidores.
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT ALT RND 24V RED IP65 Incd Lamp Illum
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Pushbutton; Illuminated; A16 Series; RND RED 24V AC/DC DPDT