Omron A165L-JWA-24D-1
Pushbutton Switch (Detachable) (Lighted/Non-Lighted) (Cylindrical 16-dia.)
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A165L-JWA-24D-1.
Electro Sonic
Datasheet28 páginas11 anos atrás
TME
Arrow Electronics
DigiKey
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RND 5V WHT IP40 Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT RECT 5V WHT IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT SQ 5V WHT IP65 Incd Lamp Illum
NKK SwitchesUB16KKW016B
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Latched, 5A, 30VDC, 5 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB26KKW016B
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, SQUARE, SNAP-IN, SB WHITE LED, NO CAP,5A,125VAC, SOLDER
E-SwitchD16EET11CWHT
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, SOLDER, D16 SERIES
Descrições
Descrições de Omron A165L-JWA-24D-1 fornecidas pelos seus distribuidores.
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT ALT REC 24V WHT IP65 LED Illum
On-On SPDT -16.00(Dia) 200000Cycles 30V 125V 100000Cycles 5A(AC) SPDT , 24mm*38mm
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, REC WHT 24VDC LED SPDT
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Rectangular Button 5A 250VAC 30VDC Alternate Contact Panel Mount Solder
Il Pb Rec Wht 24Vdc Led Spdt |Omron Industrial Automation A165LJWA24D1