Ohmite TWW3J3R9E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3.9ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ohmite TWW3J3R9E.
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
DigiKey
Cadeia de suprimentos
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
OhmiteTWW5J3R9E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.9ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount