Ohmite TEH100MR100JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 100W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount, 6219
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ohmite TEH100MR100JE.
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Ohmite20JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.1ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23JR10E
RES, R1, 5%, 3W, WIREWOUND, AXIAL; Available until stocks are exhausted Alternative available
Ohmite25JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsTR50JBXR100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 50W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsTR20JBXR100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Ohmite TEH100MR100JE fornecidas pelos seus distribuidores.
TEH100 FIXED RESISTOR TO-247-2 Through Hole Resistor ±5% 50ppm/C 100mOhm 100W
Res Thick Film 0.1 Ohm 5% 3.5/100W Molded TO-247 RDL
RESISTOR;THICK FILM;RES 0.1 OHMS;PWR-RTG 100 W;TOL 5%;RADIAL;TO-247
100W HEATSINK RESISTOR 5 TO247
100m¦¸ ¡À5% 100W TO-247-2 15.75mm*4.95mm*20.96mm
TEH100MR100JE, OHMITE MANUFACTURING
Thick Film Resistor, 0.1 Ohm, 100W, 5%; Resistance:0.1Ohm; Product Range:Teh100 Series; Power Rating:100W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-247; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film Rohs Compliant: Yes |Ohmite TEH100MR100JE